До уваги споживачів природного газу Полтавського району!

Вибрана публікація

19 травня 2021 року у зв’язку з ремонтними роботами, що проводитимуться Полтавським УЕГС АТ «Полтавагаз», буде відсутній розподіл природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: с. Розсошенці, вул.Шевченка,7а, кв.2, кв.4.

Керуючись вимогами пункту 5.7 розділу V Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №285 від 15.05.2015 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 року за №674/27119, газопостачання (розподіл природного газу) по даному газопроводу буде припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки.

Продовження

Сплачувати за послугу розподілу природного газу необхідно до 20 числа

Вибрана публікація

АТ «Полтавагаз» нагадує споживачам, що сплатити за послугу розподілу природного газу необхідно до 20 числа місяця, в якому отримуєте цю послугу. Отже, за травень – до 20 травня (включно). Це передбачено умовами Типового договору розподілу природного газу.

З 1 лютого 2021 року тариф на розподіл природного газу для АТ «Полтавагаз» становить 2,136 грн за 1 м3 на місяць з урахуванням ПДВ. Вартість послуги фіксована та розраховується індивідуально для кожного споживача. Вона залежить від обсягу споживання газу протягом попереднього газового року й тарифу, встановленого Державним регулятором (НКРЕКП).

Суму до сплати за послугу розподілу природного газу за поточний місяць можна дізнатися:

Продовження

До уваги споживачів природного газу м. Полтави!

Вибрана публікація

Внаслідок ДТП, яке трапилося по вулиці Василя Капніста у місті Полтава, було пошкоджено запірний пристрій на надземному газопроводі середнього тиску.

Фахівці Полтавського УЕГС АТ «Полтавагаз» провели першочергові заходи. Але через необхідність проведення ремонтних робіт, 18 травня 2021 року тимчасово буде припинено розподіл природного газу за наступними адресами: вул. Героїв Праці, пров. Залізничний, вул. В.Капніста, вул. Довга, вул. Малинова, вул. Бригадна, пров. Піщаний, вул. Патріотична, вул. Геодезична, пров. Геодезичний, вул. Набережна, пров. Набережний, вул. Крутобережанська, пров. Чкалова, м-н Холодноярський, пров. Оксамитовий, пров. Граб’янки, пров. О.Сластіона, пров. Носова, пров. Дружби, пров. Хліборобів, вул. Прогресивна, вул. Шкільна, пров. Ажурний, пров. М.Пушкаря, пров. Уютний, вул. Вакуленцівська, пров. Вакуленцівський, вул. Затурінська, вул. Марківська, вул. Патлаївська, вул. Тополина, пров. Троїцький, вул. Коваленівська, вул.Зарічна.

Продовження

Фахівці АТ «Полтавагаз» продовжують роботи з модернізації газових мереж

Вибрана публікація

Сьогодні у Подільському районі міста Полтави завершують поточний ремонт газового колодязя на газопроводі середнього тиску. В ході виконання робіт було здійснено заміну запірних пристроїв.

Це необхідно для того, щоб у разі необхідності оперативно локалізувати аварійну ситуацію та підтримувати надійну роботу газорозподільної мережі.

Своєчасний ремонт газових колодязів вбереже підземні газопроводи і споруди на них від руйнування, попередить витоки газу та подовжить термін їх експлуатації.

Продовження