Відправляєте студента на навчання в інше місто? Зробіть перерахунок споживання природного газу.

Вибрана публікація

Якщо у помешканні без лічильника проживає менше людей, ніж прописано, є можливість зробити перерахунок за кількістю осіб, що фактично  проживають, та сплачувати менше.

Що для цього необхідно?

– заява від власника житла

– довідка про склад сім’ї

– довідка від осіб, які не мешкають, але прописані за адресою з місця роботи або навчання. Документ має засвідчувати інше місце знаходження цих осіб (за умови їх місцезнаходження в іншому населеному пункті/країні).

Продовження

АТ «Полтавагаз» запрошує на безкоштовні інструктажі студентів, які проживають у гуртожитках та користуються газовими приладами.

Вибрана публікація

З початку року вже більше сотні студентів отримали знання щодо безпеки користування газовими приладами та навчилися узагальненим принципам безпечної поведінки у приміщеннях, де такі прилади встановлені.

Інструктажі проходять з понеділка по п’ятницю за адресою:

м. Полтава, вул. Олеся Гончара, буд.№2, каб.29.

Графік проведення : Пн-Чт з 8:00 до 17:00, у Пт з 8:00 до 16:00. Перерва з 12:00 до 12:45.

Для реєстрації на інструктажі потрібно:

документ, що посвідчує особу (паспорт, студентський квиток)

✔адреса гуртожитку, в якому проживаєте

Продовження

Увага!

Вибрана публікація

До наших споживачів стали надходити фейкові смс-повідомлення про отримання відправлень від ПАТ «Полтавагаз» у поштових відділеннях, а також  пропозиції участі у розіграші призів.

Звертаємо увагу, що АТ «Полтавагаз» не має жодного відношення до таких повідомлень! Це дії шахраїв, які переслідують свої цілі.

Шановні споживачі, будьте обережні, ретельно перевіряйте інформацію. Стежити за діяльністю та пропозиціями АТ «Полтавагаз» Ви можете на офіційному сайті, сторінці ФБ та каналі Телеграм товариства.

До уваги споживачів природного газу м. Полтава!

Вибрана публікація

6 серпня 2021 року у зв’язку з ремонтними роботами, що проводитимуться Полтавським УЕГС АТ «Полтавагаз», буде відсутній розподіл природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: м. Полтава, вул. Головка, 15, квартири:139, 143, 147, 151, 155, 159, 163, 168.

Керуючись вимогами пункту 5.7 розділу V Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №285 від 15.05.2015 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 року за №674/27119, газопостачання (розподіл природного газу) по даному газопроводу буде припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки.

Продовження