Якщо у Вас зняли лічильник

Вибрана публікація

Фахівці АТ «Полтавагаз» можуть зняти Ваш лічильник на планову або позачергову повірку

        Планова (періодична) повірка проводиться один раз на 8 років.

         Позачергова повірка  здійснюється у міжповірочний період за заявою споживача  (коли є сумніви в коректності роботи приладу).  

         На період зняття лічильника газу газорозподільне товариство  встановлює газовий лічильник з обмінного фонду.  При цьому фахівець АТ «Полтавагаз» обов’язково фіксує показник лічильника на момент його зняття та показник  щойно встановленого лічильника.

Продовження

Опалення 109 мікрорайону в м. Полтава знову під загрозою

Вибрана публікація

Фахівці АТ «Полтавагаз» готові максимально швидко виконати частину своєї роботи по підключенню котельні 109 мікрорайону до газової мережі. Разом з тим, неквапливість ТОВ «Полтаватепло» у цьому питанні викликає занепокоєння.

У вересні цього року «Полтаватепло» зверталися до «Полтавагазу» з приводу приєднання котельні 109 мікрорайону до газової мережі. Оператор ГРМ надав перелік документів та  проконсультував в питанні виконання техумов на  нове газове обладнання.

Продовження

До уваги споживачів природного газу Лубенського району (Хорольська ДЕГС)!

Вибрана публікація

У зв’язку з виконанням робіт на газопроводі середнього тиску — заміною ШГРП, 30 листопада з 8.00 до 17.00 буде припинено газопостачання споживачам с.Єрківці.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Продовження

До уваги споживачів природного газу м. Полтава!

Вибрана публікація

30 листопада у зв’язку з ремонтними роботами, що проводитимуться Полтавським УЕГС АТ «Полтавагаз», буде відсутній розподіл природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 62, квартири: 21, 25, 29, 33, 37.

Керуючись вимогами пункту 5.7 розділу V Правил безпеки системи газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №285 від 15.05.2015 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 року за №674/27119, газопостачання (розподіл природного газу) по даному газопроводу буде припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки.

Продовження