Звичайний робочий день фахівця газової сфери. Який він?

Вибрана публікація

Насичений плановими роботами, аварійними викликами, розв’язанням технічних питань, контролем за виконанням робіт та плануванням наступних етапів. А ще, бувають дні з непередбачуваними ситуаціями, які потребують миттєвої реакції та професіоналізму.

Для того, щоб забезпечити безперебійне постачання блакитного палива до вашої оселі, спеціалісти АТ «Полтавагаз» виконують комплекс робіт по обслуговуванню газорозподільних мереж. Щодня, за допомогою маршрутних карт трас газопроводів, фахівці компанії здійснюють обхід, щоб виявити можливі витоки газу.

Продовження

Про технічне обслуговування внутрішньобудинкового газопроводу та газової плити

Вибрана публікація

Виконання робіт з технічного обслуговування (ТО) внутрішньобудинкових систем газопостачання здійснюється виключно за договорами, що укладаються з власниками (балансоутримувачами) житла.

Розглянемо процедуру ТО згідно з договором на технічне обслуговування внутрішньобудинкового газопроводу та газової плити.

Що потрібно знати власнику (балансоутримувачу)?

  • Технічне обслуговування внутрішньобудинкового газопроводу та газової плити дає змогу утримувати та експлуатувати їх у безпечному технічно -справному стані.
  • Виконує його виключно підприємство, у якого є на це відповідний дозвіл.
  • Умови для технічного обслуговування забезпечуються власником (балансоутримувачем) відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання.
  • У разі незабезпечення власником технічного обслуговування, відповідно до «Правил безпеки систем газопостачання», газова плита підлягає відключенню від системи газопостачання.
Продовження

Сплачуйте за послугу розподілу природного газу зручним для вас способом

Вибрана публікація

Нагадуємо, що платити за розподіл природного газу необхідно до 20 числа (включно) місяця, в якому надається відповідна послуга. Тобто за квітень – до 20 квітня. Це передбачено Типовим договором розподілу природного газу.

Також наголошуємо, що послуга розподілу газу надається споживачам незалежно від того, хто їм газ постачає. Тобто, договір на постачання природного газу може бути укладено з будь-яким газопостачальником, але за розподіл (доставку) газу необхідно сплачувати газорозподільній компанії – АТ «Полтавагаз».

Розрахуватися з АТ «Полавагаз» за послугу розподілу газу можна:

Продовження

Заміна старого газового обладнання або встановлення нового

Вибрана публікація

Для заміни старого газового обладнання на нове або встановлення додаткових газових приладів споживачу необхідно звернутися до місцевого газового господарства АТ «Полтавагаз».

Заміна старого обладнання або додаткове встановлення нового відбувається у декілька етапів.

Замовник звертається в АТ “Полтавагаз” з метою отримання технічних умов (далі – ТУ). Якщо обладнання встановлюється додатково до вже існуючого – ТУ на додаткове встановлення. Якщо буде здійснюватися заміна старих газових приладів на нові або заміна частини газопроводу – ТУ на реконструкцію.

Якщо Ви хочете замінити старий газовий прилад на новий аналогічний за технічними характеристиками без зміни його місця розташування, розробка ТУ і розрозбка нової проектної документації не потрібні.

Продовження