Сплачувати за послугу розподілу природного газу необхідно до 20 числа

Вибрана публікація

АТ «Полтавагаз» нагадує споживачам, що сплатити за послугу розподілу природного газу необхідно до 20 числа місяця, в якому отримуєте цю послугу. Отже, за липень – до 20 липня (включно). Це передбачено умовами Типового договору розподілу природного газу.

З 1 лютого 2021 року тариф на розподіл природного газу для АТ «Полтавагаз» становить 2,136 грн за 1 м3 на місяць з урахуванням ПДВ. Вартість послуги фіксована та розраховується індивідуально для кожного споживача. Вона залежить від обсягу споживання газу протягом попереднього газового року й тарифу, встановленого Державним регулятором (НКРЕКП).

Суму до сплати за послугу розподілу природного газу за поточний місяць можна дізнатися:

Продовження

До уваги споживачів природного газу, які обслуговуються Полтавським УЕГС!

Вибрана публікація

Питання щодо плати за розподіл (доставку) газу та його облік, а також обслуговування й експлуатацію газорозподільних мереж ви можете вирішити, звернувшись в абонентський відділ м.Полтава і Полтавського району:

– за стаціонарними номерами телефонів: (0532) 54-60-43; 50-01-36; 50-01-37; 50-11-45;

– за мобільними: 095 260 2942, 095 260 2943 та 095 260 2944.

Також на вказані мобільні номери телефонів споживачі можуть передати показники газового лічильника. Для цього у месенджер Viber потрібно надіслати повні дані споживача (ПІП, адреса, особовий рахунок, контактний номер) та якісне фото свого лічильника, де чітко відображені показники.

Як розв’язувати «газові» питання вдома?

Вибрана публікація

Для споживачів АТ «Полтавагаз» розроблено електронну форму заяви. Відтепер вирішити чимало «газових» питань можна швидко та дистанційно.

Скористатися послугою може кожен охочий. Все що потрібно – завітати на наш офіційний сайт і в розділі «Споживачам» обрати підрозділ «Заява споживача». Далі – заповнити запропоновану форму, вказавши в окремих комірках наступну інформацію:

  • чітку мету звернення;
  • прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, контактний номер телефону;
  • особовий рахунок;
  • сканкопії або фото у гарній якості необхідних документів (наприклад, у разі зміни власника).
Продовження