АТ «Полтавагаз» надає на розгляд споживачів та громадськості уточнений проект структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2022 рік

У відповідності до Кодексу газорозподільних систем (пункт 2, глава 6, розділ VІ), затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2494 (із змінами), промислові споживачі звернулися до товариства щодо коригування величини річної замовленої потужності на 2022 рік, яка є однією з основних складових при визначенні розміру тарифу.

Плановану річну замовлена потужність розподілу природного газу на 2022 рік – зменшено. З метою уникнення зростання розміру раніше опублікованого тарифу відшкодування за статтею структури тарифу «Коригування планованої річної тарифної виручки» заплановано на 2 роки.

ПРОЕКТ СТРУКТУРИ ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ АТ «ПОЛТАВАГАЗ» НА 2022 РІК

Вибрана публікація

АТ «Полтавагаз», керуючись вимогами постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (зі змінами та доповненнями) оприлюднює проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2022 рік.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 28.10.2018року на електронну адресу : suhinina@poltavagaz.com.ua та/або  за номером телефону 0532-56-31-25.

Відкрите обговорення відбудеться 29.10.2019 року об 11:00 год.* за адресою: м. Полтава, вул.Козака,2а.

Додатково повідомляємо: у зв’язку з обмеженнями проведення масових зібрань, просимо учасників повідомити про свою присутність. Реєстрація проводиться до  10.00 год. 29 жовтня. Зарееструватися можна за тел. 60-63-15 або ел. адресою  pressa@poltavagaz.com.ua

Просимо учасників заходу мати при собі  COVID-сертифікат, негативний результат тестування (діє 72 години) або довідку про одужання від COVID-19. (за наяності)

У разі погіршення епідеміологічної ситуації, що пов’язано з розповсюдженням по території  Полтавської області підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів, відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу АТ «Полтавагаз» на 2022 рік відбудеться в онлайн форматі 29 жовтня 2021 року об 11 годині. Посилання  реєстрації для участі в обговоренні буде опубліковано на офіційному вебсайті товариства 29 жовтня 2021 робу о 10:00.

*час та форму проведення обговорення може бути змінено

Сплачувати за послугу розподілу природного газу необхідно до 20 числа

АТ «Полтавагаз» нагадує споживачам, що сплатити за послугу розподілу природного газу необхідно до 20 числа місяця, в якому отримуєте цю послугу. Отже, за липень – до 20 липня (включно). Це передбачено умовами Типового договору розподілу природного газу.

З 1 лютого 2021 року тариф на розподіл природного газу для АТ «Полтавагаз» становить 2,136 грн за 1 м3 на місяць з урахуванням ПДВ. Вартість послуги фіксована та розраховується індивідуально для кожного споживача. Вона залежить від обсягу споживання газу протягом попереднього газового року й тарифу, встановленого Державним регулятором (НКРЕКП).

Суму до сплати за послугу розподілу природного газу за поточний місяць можна дізнатися:

Продовження