Вчасно передавати показники лічильника Оператору ГРМ – обов’язок кожного споживача

Якщо споживач сплачує за спожитий газ відповідно до показників свого газового лічильника, але не передає їх або передає невчасно, то обсяги споживання та суми до сплати за газ у рахунку відрізнятимуться від фактичних. У разі неотримання від споживача показників лічильника у вказані в Кодексі ГРМ та Типовому договорі розподілу природного газу терміни АТ «Полтавагаз» визначає прогнозований місячний об’єм споживання природного газу за групою споживання, до якої віднесено споживача, та середньостатистичним річним профілем споживання природного газу в розрізі місяців (пункт 4 глави 4 розділу ІХ Кодексу ГРМ).

Щоб уникнути непорозумінь з газопостачальником при нарахуванні ним плати за газ, кожен побутовий споживач зобов’язаний передавати Оператору ГРМ – АТ «Полтавагаз» фактичні показники, зафіксовані станом на перше число, протягом перших п’яти днів кожного місяця. Розрахунковим періодом для визначення обсягу спожитого газу є минулий календарний місяць.

Передати показники можна цілодобово, зручним способом:

– через сайт АТ «Полтавагаз»;

– через особистий кабінет;

– через чат-бот у Viber (деталі за посиланням: http://poltavagaz.com.ua/?p=9419);

– за номером Кол-центру АТ «Полтавагаз» (безкоштовно): 0800 508 104, скориставшись голосовим меню (попередньо обрати управління газового господарства та свій район);

 – за допомогою смс-повідомлення: 067 627 56 37 (у такому форматі: *код бази (району)*номер особового рахунку*показник#).

Уважно перевіряйте надану інформацію, це впливає на коректність подальших нарахувань.

Коментарі не дозволені.