Навчання в дії — запорука росту професіоналізму

Уявіть собі ситуацію: витік газу на газопроводі чи у будинку. Якщо вчасно та професійно не ліквідувати його, то масштаби катастрофи важко передбачити. Про це у буденному житті людина не замислюється. А для працівників АТ «Полтавагаз» постійний контроль, усунення витоків, попередження та ліквідація аварійних ситуацій – це щоденна, безперервна робота.

Однією з умов безпечної експлуатації газорозподільної системи, якою доставляється блакитне паливо до домівок споживачів, є практична підготовка та підвищення кваліфікаційних навичок персоналу АТ «Полтавагаз». Цьому напрямку в газовому господарстві надається значна увага.

Наприклад, на території Полтавського УЕГС АТ «Полтавагаз» створено майданчики зі стендами, які дозволяють, моделюючи аварійні ситуації на газових мережах, проводити практичну підготовку фахівців та підвищувати їх кваліфікаційний рівень. Навчальні стенди імітують витоки газу на різних типах газових вводів, засувок, ГРП, ШРП та колодязях. Працівники АТ «Полтавагаз» мають змогу відпрацьовувати на обладнанні алгоритм дій у різних ситуаціях, які можуть виникати у реальному часі, вдосконалювати свої вміння та навички, аналізувати помилки.

Такі новації в роботі – ще один ефективний крок у професійному зростанні працівників «Полтавагазу». Наша точність та майстерність – це ваша безпека.

Коментарі не дозволені.