Плановий технічний огляд газопроводів

Існує оманлива думка, що газ може сам проходити по трубах до наших домівок і за ним взагалі не потрібно слідкувати. Це хибне твердження.

Безпечна доставка блакитного палива — відповідальність газовиків. Їхня робота залишається «за кадром» та часто обростає критикою, хоча варта уваги, адже несе великі ризики. Кожного дня фахівці газової сфери «тримають руку на пульсі» та несуть відповідальність за споживачів.

Згідно із затвердженим планом, слюсарі-обхідники АТ «Потавагаз» проводять технічний огляд газопроводів. За допомогою спеціального обладнання діагностують газові мережі: визначають технічний стан труб, наявність пошкодження ізоляційного покриття, витоків та ін.

Тільки за лютий фахівці АТ «Полтавагаз» обстежили 121 864 дворових вводів, усунули 3008 витоків газу. В цілому такі перевірки дозволяють ліквідувати близько 110 витоків газу щоденно.

Що це означає? Як мінімум, те, що власники будинків, навіть не підозрюючи про це, перебували у зоні небезпеки, оскільки дрібні витоки газу на відстані складно відчути органолептичним методом.

АТ “Полтавагаз” дбає про ваш комфорт та безпеку!

Коментарі не дозволені.