Як отримати послугу «нестандартного приєднання»?

Нестандартним вважається приєднання, якщо потужність об’єкта понад 16 м3 на годину та відстань від точки забезпечення потужності до межі земельної ділянки більш як 10 м у міській та 25 у сільській місцевості. Також якщо замовник вказує себе як одного (або обох) з виконавців проєктних та будівельних робіт зовнішнього газопостачання, то порядок приєднання буде відповідати порядку приєднання, що не є стандартним.

Послуга з нестандартного приєднання передбачає виконання комплексу робіт. Для цього замовнику потрібно:

  • звернутися до служби місцевого газорозподільного підприємства;
  • написати відповідну заяву;
  • заповнити опитувальний лист щодо технічних характеристик об’єкта системи газоспоживання;
  • надати документи (та їх копії), що підтверджують право власності чи право користування замовника на землю чи об’єкт газоспоживання.

Протягом десяти робочих днів з моменту реєстрації заяви замовник отримує технічні умови на газопостачання житлового будинку та договір на приєднання. Інженер-проєктувальник, після обстеження об’єкту, виконує проєкт на внутрішнє та зовнішнє газопостачання житлового будинку. Строк виконання робіт із забезпечення приєднання обумовлюється додатковою угодою на приєднання до газових мереж. Вартість послуги визначається відповідно до методології встановлення плати за приєднання, затвердженої НКРЕКП.

АТ «Полтавагаз» проводить газифікацію багатоквартирних житлових будинків, квартир, приватних житлових будинків, промислових та комунально-побутових підприємств. Послуга доступна всім мешканцям Полтавщини. Підключення до системи газопостачання регламентується правилами Кодексу ГРМ.

Наприклад, у зоні діяльності Полтавського УЕГС впродовж минулого року фахівці служби «Єдине вікно» уклали 109 договорів на приєднання до системи газопостачання. Послугою нестандартного приєднання скористалися 98 замовників. Послугу стандартного приєднання отримали 11 замовників.

Важливо!

Перелік документів для подання заяви на приєднання до газових мереж:

1. Паспорт громадянина (ксерокопія).

2. Ідентифікаційний код (ксерокопія).

3. Документ, що підтверджує право власності чи право користування об’єктом (ксерокопія).

4. Паспорти на газове обладнання, що буде перебувати в експлуатації (ксерокопія).

5. Будівельні креслення чи технічний паспорт на домоволодіння (ксерокопія).

6. Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на інженерні мережі (на вуличні газопроводи в сільській місцевості) згідно ДБН А.2.2.-3-2012 (Додаток А).

7. Декларація (повідомлення) про початок будівельних робіт (ксерокопія).

Коментарі не дозволені.