До уваги споживачів природного газу м. Полтава!

Полтавське УЕГС АТ «Полтавагаз» повідомляє про відсутність розподілу природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 78, кв.4, кв.5, кв.6, кв.7.

1 квітня 2021 року до аварійно-диспетчерської служби надійшло повідомлення від мешканця про запах газу біля будинку. Виїхавши на місце, фахівці АТ «Полтавагаз» в ході обстеження газових мереж виявили витік газу на внутрішньобудинковому газопроводі.

Керуючись вимогами пункту 5.7 розділу V Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №285 від 15.05.2015 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 року за №674/27119, газопостачання (розподіл природного газу) по даному газопроводу було припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки.

Про це офіційним листом від 02.04.2021 року №57.12/4145 поінформовано балансоутримувача – КП «ЖЕО-2», а також виконавчий комітет Полтавської міської ради, Київську районну раду в м. Полтаві та Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Для відновлення розподілу природного газу власникам (балансоутримувачам, орендарям) будинку необхідно: безумовно дотримуватися Правил безпеки систем газопостачання, усунути аварійну ситуацію (провести ремонтні роботи) та надати доступ до приміщень (квартир), де знаходяться газові мережі і прилади. Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) у містах здійснюється Оператором ГРМ протягом двох робочих днів за письмовим зверненням.

За детальнішою інформацією звертайтеся в службу експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання АТ «Полтавагаз» на адресу: м.Полтава, вул. О.Гончара,2, тел.: 50-14-07. 

Коментарі не дозволені.