Через посилення карантинних заходів обслуговування споживачів відбувається дистанційно

У зв’язку з віднесенням території Полтавської області до «червоної» зони адаптивного карантину, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед працівників підприємства та споживачів, з 15 квітня 2021 року в усіх структурних підрозділах АТ «Полтавагаз» посилено обмежувальні протиепідемічні заходи.

Зокрема, зачинено для відвідувачів служби обліку розподілу природного газу та обслуговування споживачів. Свої питання споживачі можуть вирішити в телефонному режимі, без особистого контакту (номери телефонів абонвідділів по районах за посиланням: http://poltavagaz.com.ua/?p=9361).

За звичайним графіком працює Кол-центр, безкоштовний номер: 0800 308 104 (щоденно з 8:00 до 20:00).

Також звертайтеся за консультацією на офіційному сайті (poltavagaz.com.ua) у розділі «Питання-відповідь» або у приватних повідомленнях на сторінці “АТ «Полтавагаз»” у соціальній мережі Facebook.

Для передачі показників лічильників газу, перегляду нарахувань та електронних рахунків, звірки платежів за послуги з розподілу природного газу можна скористатися зручними онлайн-сервісами: особистими кабінетами споживачів, а також чат-ботами у популярних месенджерах Viber і Telegram.

Надіслати офіційні заяви та звернення можна:

–   на поштову адресу: 36000, м. Полтава, вул. В. Козака, 2а;

– на електронну адресу: kancelyariya@poltavagaz.com.ua (звернення розглядаються лише з повною інформацією про споживача, заяви — тільки відповідно оформлені, з повною інформацією про споживача, його підписом, відскановані або сфотографовані у гарній якості на білому фоні).

 – залишивши у спеціальній скриньці для кореспонденції, розташованій при вході до головного управління АТ “Полтавагаз” (Козака, 2а).

Нагадуємо, що актуальну інформацію та роз’яснення з питань діяльності газорозподільного товариства ви можете знайти на наших офіційних інтернет-ресурсах: сайті АТ «Полтавагаз» та сторінці у Facebook.

Вирішуйте питання онлайн. Це зручно та швидко.

Бережіть себе та будьте здорові!

Коментарі не дозволені.