До уваги споживачів природного газу Полтавського району (Решетилівської ДЕГС)!

У зв’язку з проведенням робіт по від’днанню зерносушарки СТОВ “Говтва” у м. Решетилівка Полтавського району (Решетилівської ДЕГС), 29 квітня 2021 року з 5:00 до 15:00 буде припинено розподіл природного газу споживачам с. Прокопівка, с. Білоконі та м. Решетилівка (вул. Полтавська, 96).

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання здійснюватиметься за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, так як проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а отже безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Коментарі не дозволені.