До уваги споживачів природного газу м. Полтава!

У зв’язку з ремонтними роботами, що проводитимуться Полтавським УЕГС АТ «Полтавагаз», з 28 квітня буде відсутній розподіл природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: м. Полтава, вул. Головка, 6.

Керуючись вимогами пункту 5.7 розділу V Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №285 від 15.05.2015 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 року за №674/27119, газопостачання (розподіл природного газу) по даному газопроводу буде припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки.

Про це офіційним листом від 27.04.2021 року №57.12/5100 поінформовано балансоутримувача – КП «ЖЕО №2», а також виконавчий комітет Полтавської міської ради,  Подільську районну раду в м. Полтаві, відділ оперативного реагування УЖКГ ВК Полтавської міської ради та Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Про дату завершення ремонтних робіт та відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Для відновлення розподілу природного газу власникам (балансоутримувачам, орендарям) будинку необхідно: безумовно дотримуватися Правил безпеки систем газопостачання та надати доступ до приміщень (квартир), де знаходяться газові мережі і прилади. Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) у містах здійснюється Оператором ГРМ протягом двох робочих днів.

За детальнішою інформацією звертайтеся в службу експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання АТ «Полтавагаз» на адресу: м.Полтава, вул. О.Гончара,2, тел.: 50-14-07. 

Коментарі не дозволені.