Шановні побутові споживачі!

Сьогодні в службі обліку розподілу природного газу та обслуговування споживачів м. Полтави та Полтавського району АТ «Полтавагаз», що по вул. Шевченка, 80 в, стався інцидент. Відвідувачі скупчилися біля входу, поводилися агресивно та навіть виламували решітку на дверях.

Нагадуємо, з 15 квітня 2021 року, у зв’язку з посиленням обмежувальних протиепідемічних заходів, приміщення абонентського відділу АТ «Полтавагаз» зачинене для відвідувачів. Біля входу розташована скринька для пошти, де можна залишити офіційні звернення, заяви та копії документів за необхідністю.

Отримати консультації та вирішити актуальні питання щодо розподілу природного газу можна, зателефонувавши в абонвідділ за місцем проживання (номери телефонів за посиланням: http://poltavagaz.com.ua/?p=9361), або в Кол-центр, (безкоштовний номер: 0800 308 104).

Також звертайтеся за консультацією на офіційному сайті (poltavagaz.com.ua) у розділі «Питання-відповідь» або у приватних повідомленнях на сторінці “АТ «Полтавагаз»” у соціальній мережі Facebook.

Для передачі показників лічильників газу, перегляду нарахувань та електронних рахунків, звірки платежів за послуги з розподілу природного газу можна скористатися зручними онлайн-сервісами: особистими кабінетами споживачів, а також чат-ботами у популярних месенджерах Viber і Telegram.

Надіслати офіційні заяви та звернення можна:

– на поштову адресу: 36000, м. Полтава, вул. В. Козака, 2а;

– на електронну адресу: kancelyariya@poltavagaz.com.ua (звернення розглядаються лише з повною інформацією про споживача, заяви — тільки відповідно оформлені, з повною інформацією про споживача, його підписом, відскановані або сфотографовані у гарній якості на білому фоні).

– залишивши у спеціальній скриньці для кореспонденції, розташованій при вході до головного управління АТ “Полтавагаз” (Козака, 2а).

Нагадуємо, що актуальну інформацію та роз’яснення з питань діяльності газорозподільного товариства ви можете знайти на наших офіційних інтернет-ресурсах: сайті АТ «Полтавагаз» та сторінці уFacebook.

Всі питання можна вирішити цивілізовано і в режимі онлайн!

Коментарі не дозволені.