З питаннями щодо розподілу газу звертайтеся до Оператора ГРМ, а щодо споживання газу – до газопостачальника

Вкотре наголошуємо, що розрахунки за використання природного газу здійснюють газопостачальні компанії. Саме до них варто звертатися для звірки стану особового рахунку, вирішення питань заборгованості чи переплати за спожитий газ, підписання заяв-приєднання до умов договору на постачання природного газу, отримання паперових чи електронних рахунків за спожитий газ, тощо.

 АТ «Полтавагаз» не продає газ і не постачає його споживачам. Це – газорозподільне товариство. Наша компанія відповідає за розподіл (доставку) природного газу та його облік (в тому числі, збір показників газових лічильників), займається обслуговуванням та експлуатацією газорозподільних мереж.

Незалежно від того, з яким газопостачальником укладено договір, побутові споживачі, як і раніше, зобов’язані щомісяця станом на 1 число знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) передавати їх в АТ «Полтавагаз».

У свою чергу, АТ «Полтавагаз», як Оператор ГРМ, в установленому законодавством порядку, на основі наданих показників щомісяця, до 8 числа (включно), подає дані про обсяги розподіленого кожному споживачеві (спожитого ним) природного газу за відповідний період (попередній місяць) на Інформаційну платформу Оператора ГТС України. Постачальники беруть до уваги обсяги природного газу споживачів, з якими у них підписані заяви-приєднання, формують та доводять до відома споживачів індивідуальні рахунки за спожитий газ.

Тож якщо у Вас є запитання до газопостачальника, звертайтеся безпосередньо до нього. АТ «Полтавагаз» не відповідає за діяльність компаній, які постачають газ населенню, не визначає ціну на газ і не формує відповідні платіжки.

Коментарі не дозволені.