До уваги споживачів природного газу Лубенського району (Чорнухинська ДЕГС)!

У зв’язку з тимчасовою зупинкою ГРС «Чорнухи» Лубенського ЛВУМГ для проведення ремонтно-профілактичних робіт, 25 травня 2021 року з 08.00 до 15.00 буде припинено розподіл газу споживачам: с.Вороньки, с.Галяве, с.Гільці, с.Городище, с.Загребелля, с.Кизлівка, с.Ковалі, с.Мелехи, с.Новопетрівщина, с.Пізники, с.Харсіки, с.Чорнухи.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів  сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв. Від забезпечення цих умов залежатиме оперативність пуску газу.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Коментарі не дозволені.