До уваги споживачів природного газу Полтавського району (Котелевська ДЕГС)!

У зв’язку з тимчасовою зупинкою ГРС «Милорадове» Диканського ПМ Лубенського ЛВУМГ, 15 червня 2021 року  з 9.00 до 16.00 можливе припинення  розподілу природного газу  споживачам таких населених пунктів: с. Велика Рублівка, Зайці, Ковалеве, Ковжижа, Маловидне, Микілка, Терни, Шевченкове.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів  сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв. Від забезпечення цих умов залежатиме оперативність пуску газу.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Коментарі не дозволені.