До уваги споживачів природного газу Миргородського району (Лохвицьке УЕГС)!

У зв’язку з  тимчасовою зупинкою ГРС «Ісківці» Лубенського ЛВУМГ та проведенням планових ремонтних робіт на газопроводах і спорудах, 17 червня 2021 року з 8.00 буде припинено розподіл природного газу споживачам с.Ісківці, с.Скоробагатьки, с.Яблунівка, с.Риги та с.Венслави.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання здійснюватиметься за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитись до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а отже безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Коментарі не дозволені.