Оплачуємо послугу розподілу — безперебійно та безпечно отримуємо газ

Послуга розподілу природного газу не з’явилася у 2020 році. Вона була завжди. Просто раніше відповідна сума за послугу була включена у платіжку за спожитий газ. Споживач сплачував єдиний платіж, а вже потім газопостачальна компанія здійснювала розрахунки з Оператором газорозподільних систем.

Не можна ототожнювати послугу розподілу природного газу та прокладання газопроводів. Єдине, для чого всі ми будували ці труби, – для руху газу до наших осель. Завдання Оператора газорозподільних мереж – забезпечити надійний та безперебійний розподіл блакитного палива, підтримуючи та контролюючи тиск.

Ця послуга дозволяє нам безперебійно та безпечно отримувати газ. Крім того, розподіл природного газу – досить складний технологічний процес, за допомогою якого десятки кілометрів газопроводів високого, середнього та низького тиску, сотні газорегуляторних пунктів, станцій катодного захисту, десятки одиниць обладнання утримуються в надійному стані, а газ доставляється до споживача по трубах належного тиску.

Прохання до споживачів АТ «Полтавагаз» дотримуватися платіжної дисципліни, а саме: своєчасно та справно сплачувати за послугу розподілу природного газу до 20 числа поточного місяця.

В установленому законодавством порядку за несплату послуги розподілу природного газу до боржників може застосовуватись відповідальність у формі: претензійно-позовних заходів, а також припинення /обмеження розподілу природного газу на об’єкт споживача (у тому числі побутового споживача).

Коментарі не дозволені.