Окей гугл: як замінити газовий котел?

Сподіваємось, особисто Ви такого запиту не робили😊  Але Ви точно бачили новини, де причиною аварії стало самовільне встановлення газових приладів.

Заміна котла власними силами протизаконна і може коштувати життя.  Якщо виникла потреба замінити котел, план дій має бути таким:

  1. Звернутися до АТ “Полтавагаз”. Діючі Правила безпеки систем газопостачання визначають, що припинити газопостачання перед заміною котла чи іншого обладнання, і потім здійснити пуск газу можуть виключно фахівці Оператора ГРМ.

 Крім того, споживачеві необхідно проінформувати Оператора ГРМ про модель нового котла, навіть якщо його потужність не зміниться, та оформити документи належним чином. Документи щодо заміни газового обладнання передаються до архіву газорозподільного підприємства.

  • Вибрати підрядну організацію, яка має  ліцензію та може  виконувати проектування і будівельно-монтажні роботи, передбачені проектом реконструкції. Серед інших, таку послугу надає і АТ “Полтавагаз”.

Найпростіший алгоритм легальної заміни котла – звернутися із заявою до УЕГС за місцем проживання. Надати пакет документів та  чекати на комплекс  відповідних робіт.

Якщо бажаєте отримувати корисну та актуальну інформацію від АТ «Полтавагаз» у месенджер, підписуйтесь на наш Телеграм канал

https://t.me/joinchat/QXQ_CsWmt-AxOTli

Коментарі не дозволені.