Акт розмежування: кому обов’язково потрібно підписати?

Одразу відповідаємо: усі споживачі мають підписати такий акт, оскільки  це  є частиною договору на розподіл природного газу.  А от що він собою являє та чим саме регламентується необхідність його підписання, роз’яснимо детальніше.

Відповідно до глави 5 розділу ІІІ Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 30 вересня 2015 року №2494,  для внутрішньобудинкових газових мереж, які не є власністю Оператора ГРМ  (АТ «Полтавагаз»,)  взаємовідносини між їх власниками (балансоутримувачами, управителями  чи іншими особами, на балансі чи в управлінні яких перебувають багатоквартирні будинки) і Оператором ГРМ здійснюються тільки на умовах договору розподілу природного газу, невід’ємною складовою якого є Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.

В акті  вказується точка розмежування власників газопроводу і точка розмежування відповідальності сторін за безпечну експлуатацію мереж. Це надає право споживачеві самостійно обирати компанію-підрядника для їх обслуговування та ремонту.

При підписанні акту з оператором ГРМ (АТ «Полтавагаз») споживач не сплачує жодних додаткових коштів.

Коментарі не дозволені.