При встановленні лічильників «Полтавагаз» використовує новітні технології

Сьогодні підприємство встановлює прилади обліку в абонентів двома способами

Підготовка деталей майбутньої конструкції для встановлення лічильника традиційним способом

Перший метод облаштування лічильників газу полягає у традиційному зварюванні металевих труб для них. Спочатку майстри формують деталі майбутньої конструкції поза межами приміщення, попередньо зробивши виміри. Потім відбуваються роботи безпосередньо у приміщенні, причому зварювальники використовують спеціальні захисні матеріали для стін, щоб вони залишилися неушкодженими.

 

Але є приміщення, де зварювальні роботи виконати неможливо з причин пожежної безпеки. Враховуючи той факт, що від ПАТ «Полтавагаз» сьогодні вимагається не просто встановлення лічильників різним категоріям споживачів, а й чітке виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку газу», керівництво товариства знайшло оптимальний вихід із ситуації, що склалася. З січня 2012 року на підприємстві впроваджується новітня технологія встановлення лічильників. Це беззварювальний метод, коли прилад обліку монтується за допомогою гнучких гофрованих нержавіючих газових труб виробництва південнокорейської компанії Dong-A Flexible Metal Tubes Co. Варто зазначити, що ці труби мають сертифікат якості 21 країни світу і вважаються продуктом світового науково-технічного прогресу.

Один з етапів встановлення лічильника беззварювальним способом з гнучкими трубами Dong-A

 

 

26 січня поточного року представники підприємства, яке реалізує в Україні згадану південнокорейську продукцію, провели показовий монтаж газового лічильника за допомогою гнучких гофрованих газових труб Dong-A у кімнаті з інструктажу населення ПАТ «Полтавагаз». Першим приміщенням у Полтаві, де була впроваджена новітня технологія, стала квартира у будинку на вулиці Пушкіна, 133. Фахівці служби газифікації та монтажу газового обладнання «Полтавагазу» отримали практичні навички із встановлення приладів обліку беззварювальним методом, які тепер успішно використовують у роботі.

 

Варто зазначити, що встановлювати прилади обліку ПАТ «Полтавагаз» допомагають спеціалізовані організації, де є кваліфіковані зварювальники. Але тільки фахівці ПАТ «Полтавагаз» мають право встановлювати лічильники за допомогою гнучких труб Dong-A. Рішення про доцільність застосування цього методу у кожному конкретному випадку приймає керівництво служби газифікації та монтажу газового обладнання.

 

Прес-служба ПАТ «Полтавагаз»

Коментарі не дозволені.