В Україні набули чинності зміни до законодавства, які скасовують заборону на відключення споживачів за борги

До прийняття таких змін, на період карантину та 30 днів після нього заборонялось нарахування пені і штрафів та припинення надання послуги.

З 20 серпня 2021 року набули чинності змін до ЗУ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби”.

Зараз обмеження по відключенню  діють лише на території де встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. У інших випадках підприємства можуть здійснювати відключення боржників від комунальних послуг, якщо є заборгованість. Щоб відновити подачу послуг у разі відключення, побутовим споживачам, крім погашення заборгованостей, доведеться також сплатити послугу повторного підключення.

Крім того, Міністерство юстиції України дозволило державним і приватним виконавцям накладати арешт на рахунки боржників за комунальні послуги, а банкам – автоматично списувати кошти з таких арештованих рахунків. 

Шановні споживачі! Просимо вчасно сплачувати за послугу розподілу газу. Це гарантія безпечного та безперебійного постачання газу до вашої оселі!

Коментарі не дозволені.