Відбулися відкриті слухання проєкту «Плану розвитку газорозподільної системи АТ “Полтавагаз” на 2022-2031 роки»

В АТ«Полтавагаз» відбулося публічне обговорення проєкту«Плану розвитку газорозподільної системи АТ “Полтавагаз” на 2022-2031 роки», відповідно до “Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, затвердженого Постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017р.

У заході взяли участь голова та члени правління АТ “Полтавагаз”, представники органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації та громадськості.

Головний інженер товариства Ігор Книш поінформував про основні розділи даного проєкту та про заходи, які необхідно вжити для забезпечення надійної і безпечної експлуатації, підтримання в належному стані та розвитку систем газопостачання. Особливу увагу було приділено першому розділу «Плану розвитку газорозподільної системи АТ “Полтавагаз” на 2022-2031 роки» — Інвестиційній програмі на 2022 рік.

Детальніше з переліком заходів, передбачених проєктом цієї програми присутніх ознайомила заступник начальника відділу капітального будівництва Ірина Гончарова. Зокрема, йшлося про необхідність:

  • заміни, реконструкції та капітального ремонту 9,5 км газопроводів;
  • капітального ремонту та реконструкції 47 газорегуляторних пунктів;
  • заміни 96 шафових регуляторних пунктів газу;
  • капітального ремонту та реконструкції 152 станцій катодного захисту;
  • капітального ремонту газових колодязів та заміни засувок — 25 шт.
  • придбання 19 одиниць спецавтотранспорту для виробничих служб підприємства, в тому числі автомобілів для служби аварійно-відновлювальних робіт;
  • встановлення та заміни 24590 індивідуальних лічильників газу побутовим споживачам;
  • придбання приладів діагностики, обстеження газових мереж та іншого необхідного обладнання.

В обговоренні взяли участь голова правління АТ “Полтавагаз” Сергій Погрібняк, заступник голови правління з обліку та економіки Сергій Мокрий, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, головний економіст товариства Леся Сухініна та інші.

За підсумками обговорення було вирішено підтримати проєкт “Плану розвитку газорозподільної системи на 2022-2031 роки газорозподільного підприємства АТ “Полтавагаз” та направити його до НКРЕКП для розгляду і затвердження.

Відкрите обговорення відбулося на засадах гласності та відкритості.

Коментарі не дозволені.