Зміна газопостачальника не впливає на договірні відносини споживача з АТ “Полтавагаз”

Звертаємо увагу побутових споживачів — клієнтів ТОВ «Полтавагаз збут», що з вересня 2021 року вони отримують природний газ від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», як «постачальника останньої надії» (ПОН). Кожному з них найближчим часом необхідно визначитися: продовжити співпрацю з ТОВ «Полтавагаз збут», підписавши заяву-приєднання до договору на постачання природного газу з погодженням на місячну пропозицію, чи обрати собі іншу газопостачальну компанію.

Незалежно від того, з яким газопостачальником споживач має договірні відносини, він залишається клієнтом АТ “Полтавагаз” (як Оператора ГРМ, газорозподільного товариства), якому сплачує за послугу розподілу (доставку) природного газу. Номери особових рахунків та доступ до особистих кабінетів споживачів АТ «Полтавагаз» також залишаються незмінними.

Споживачі і надалі повинні передавати в АТ «Полтавагаз» фактичні показники лічильника газу, зафіксовані станом на перше число, протягом перших п’яти днів кожного місяця.

АТ «Полтавагаз» продовжує забезпечувати безаварійну та безперебійну роботу систем газопостачання, а отже безперешкодне й безпечне надходження газу до осель споживачів.

Коментарі не дозволені.