Технічне обслуговування внутрішніх газопроводів багатоповерхівок здійснюється на договірних засадах

Для цього власник (ОСББ, управитель, ЖЕО т. д.) укласти договір на технічне обслуговування з Оператором ГРМ або іншою організацією, яка  має право на виконання таких робіт.

Обладнання житлових будинків, газопроводів, запірної арматури, без належного догляду, можуть стати причиною виникнення аварійної ситуації.

Так, 2 жовтня до АДС Полтавського УЕГС надійшло повідомлення про запах газу на будинковому газопроводі в багатоповерхівці  (пров. Хорольський, 10).  

Фахівці провели комплекс ремонтних робіт, вчасно ліквідували аварійну ситуацію та повністю відновили розподіл природного газу.

По завершенню робіт було складено Акт виконаних робіт та сформовано рахунок для КП «ЖЕО –2» на відшкодування  витрат за виконання  робіт  з  технічного обслуговування.

У багатоповерхівках, де балансоутримувачі завчасно уклали договір, спеціалісти постійно слідкують за станом газових мереж і попереджують аварії, а не ліквідують.

Для укладення договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж звертайтеся в газове господарство за місце проживання.

Коментарі не дозволені.