Сьогодні своє професійне свято відзначають метрологи

Хто такі метрологи? Не плутаймо їх з метеорологами! Бо на відміну від прогнозування погоди, яким займаються останні, робота метролога полягає у вимірюванні та обліку в різних його проявах. Тож метрологи, як ніхто інший, поважають точність, впорядкованість і стандарти.

Сьогодні метрологія стала наукою, без якої не можна обійтися в жодній галузі.

Фахівці метрології працюють і в газовому господарстві. Саме вони стежать за тим, щоб прилади вимірювання та обліку газу працювали надійно, без збоїв та в межах визначених похибок.

Повірка і ремонт лічильників, перевірка на справність засобів вимірювальної техніки й обладнання на вузлах обліку газу, участь у заміні технологічного обладнання на газорозподільних станціях, технічний нагляд за якістю роботи контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, впровадження сучасних методів і засобів вимірювання — все, що стосується забезпечення точності та достовірності обліку природного газу, — безпосередня робота метрологів АТ “Полтавагаз”.

У цей святковий день бажаємо нашому колективу метрологів, щоб на вагах долі в них було лише щастя, щоб їхній професійний шлях вимірювався кубометрами успіху та кілограмами достатку, а особисте життя переповнювалося хвилинами радості і любові.

Коментарі не дозволені.