Знання про природний газ, отримані в бібліотеці відобразилися на малюнках дітей

Сьогодні в приміщенні бібліотеки філії № 6 Полтавської  міської централізованої бібліотечної системи  відбулося нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку , що був організований за ініціативи працівники бібліотеки з метою популяризації питань безпеки газокористування в побуті серед молоді.

До проведення конкурсу долучилися представники ПАТ «Полтавагаз», вчителі дитячо-юнацьких клубів міста Полтави.

Упродовж зимових канікул читачі філії №6 : учні Полтавської гімназії №13, загальноосвітньої спеціалізованої школи №3, ЗОШ №11 , ЗОШ  №14,  Гожулівської сільської школи, вихованці ДЮК «Промінь» намалювали 22 малюнки.

Тема виявилася як корисною, так і цікавою для дітей. В своїх роботах вони намагалися проявити всі свої знання щодо необережного  поводження з газом в побуті та творчі навички. Виготовлені роботи  були  не тільки за допомогою фарбів та кольрових олівців, а й задекоровані тканинами, аплікаціями.

Готуючи  малюнки, діти звернулися до літературних джерел бібліотеки, з яких дізналися про отруйність чадного газу, про витки газу, які можуть призвести до аварійних ситуацій, як то: вибухів, пожеж, та людських жертв. Цікавою була інформація, яку діти почерпнули із офіційного сайту ПАТ «Полтавагаз», користуючись комп’ютерами у бібліотеці. Там вони ознайомилися з якісними показниками газу, з його вмістом. Прочитали про одорант   — речовину, яку додають до газу, щоб надати йому сильного специфічного запаху, головним чином попереджувального, або за яким визначають місця витікання. Також була корисна інформація про Правила користування газом в побуті та інформація про службу 104.

За підсумками конкурсу були вручені грамоти та призи.

В номінації  на тему: «Природний газ-це затишок і добробут в оселі» грамотами  об’єднаного профспілкового комітету ПАТ «Полтавагаз»  нагороджені:  за І місце Шаповалова Анна, вихованиця дитячо- юнацького  клубу «Веселка»  (педагог Степанова О.О.);   за ІІ місце   Різник Вадим,   дитячо- юнацький  клуб «Господарочка»  (педагог Болтовський С.С.);  за ІІІ місце  Шмурак Аліса, учениця Центру дитячої творчості  (педагог Камнєва Д.Ю.).

В номінації «Безпека газоспоживання» І місце здобула  Юхименко Ріта, учениця Полтавської гімназії №13, 3-Б класу; ІІ місце  розділили між собою    Сінна Ольга, учениця Полтавської спеціалізованої школи  №3, 9-Б класу та Реутова Тетяна, учениця Полтавської гімназії №13, 3-А класу. ІІІ місце дісталося Хоменко Ангеліні, учениці Полтавської гімназії №13, 3-Б класу та Апостол Аліні, учениці Полтавської ЗОШ №11, 6-А класу.

Подяки за активну участь в організації конкурсу вручені Луценко Світлані Євгенівні, педагогу-організатору дитячо-юнацького клубу «Промінь» та Тимошенко Світлані Володимирівні, бібліотекарю філії №6 Полтавської ЦБС

Тож крім здобутих цікавих та корисних знань діти отримали ще й цінні подарунки та можливість побачити свої малюнки на сайті  ПАТ «Полтавагаз».

Коментарі не дозволені.