До уваги споживачів природного газу!АТ «Полтавагаз» повідомляє про відсутність розподілу природного газу до житлових будинків за адресою: с. Патлаївка Полтавського району, вул. Ватутіна, пров. Гагаріна, вул. Гагаріна, вул. Газовиків, вул. Шевченка, вул. Садова,  вул. Лугова, вул. Квітуча, вул. Зарічна.

25.02.2020 року працівники АТ «Полтавагаз» виявили механічне пошкодження розподільчого газопроводу та припинили газопостачання для усунення аварійної ситуації та проведення ремонтних робіт.

Про це офіційним листом від 26.02.2020 року №16/2135 поінформовано Полтавську районну державну адміністрацію, Сем’янівську сільську раду та Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Відновлення розподілу природного газу відбудеться після проведення ремонтних робіт АТ «Полтавагаз». Пуск газу індивідуально кожному споживачеві буде здійснено після надання  ними доступу фахівцям газової служби до газифікованих приміщень (будинків).

Про дату і час відновлення подачі газу мешканців с. Патлаївка буде повідомлено додатково.

За детальнішою інформацією звертайтеся до служби експлуатації внутрішньобудинкових  газових мереж та обладнання АТ «Полтавагаз»  за адресою: м.Полтава, вул. О.Гончара,2 або за телефонами: 50-14-07, 50-19-13 чи в Кол-центр, тел.: 0-800-508-104.

Коментарі не дозволені.