До уваги споживачів природного газу Шишацького району!

У зв’язку з проведенням робіт по заміні шафового регуляторного пункту №25 в с.Сагайдак Шишацького району,  3 серпня 2020 року з 6.30 буде припинено розподіл природного газу споживачам вищевказаного населеного пункту.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання відбудеться за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв. Від забезпечення цих умов залежатиме оперативність пуску газу.

Пуск газу споживачам буде проводитися після закінчення робіт, з 16.00 3 серпня.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Коментарі не дозволені.