Питання – відповідь


Шановні споживачі природного газу! З питань розрахунків чи заборгованості за спожитий природний газ, отримання субсидій, оформлення договірних відносин звертайтеся до ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ»
На сайті АТ «Полтавагаз» в розділі «питання-відповідь» розглядаються питання щодо приєднання до газової мережі, зняття контрольних показників лічильників, виконання аварійних робіт, встановлення та перевірка засобів вимірювальної техніки, реконструкції системи газопостачання, видачі технічних умов, розробки проектної документації, ремонту газового обладнання, планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж і т.п.

Шановні споживачі! АТ “Полтавагаз” прохає в зверненні вказувати наступні дані:
1) Населений пункт
2) Особистий рахунок споживача
3) Номер телефону для зворотнього контакту

Надана інформація прискорить опрацювання Вашого звернення, та надання вичерпної відповіді по ньому! Дякуємо за розуміння!
 
 

Опитувальна анкета

 

Будь ласка, уважно прочитайте та заповніть анкету. Отриману інформацію буде використано для визначення рівня Вашої задоволеності нашими послугами та поліпшення якості нашої роботи. Для цього поставте відповідні позначки (галочку) у таблиці.
 

Оцініть нашу роботу, відповівши на питання:

Питання
Варіанти відповідей
Так
Не в повній мірі
Ні
Спосіб передачі показників зручний для Вас:
1. Особистий кабінет споживача
2. Телефон (автовідповідач)
3. Смс повідомлення
4. Інші способи передачі показників
Чи задовільняє Вас…?
Якість отриманих послуг
Оперативність прийняття рішень з вашого питання
Оперативність виконання робіт
Режим нашої роботи
Відношення співробітників до Вас
Кваліфікація співробітників
Інша діяльність
поліпшилась
не змінилась
стало гірше
Якщо ви звертались до нас раніше, то як на Ваш погляд, змінилась якість наших послуг
Додаткова оцінка (Просимо висловити свою думку, якщо були вибрані варіанти “ні”, “стало гірше”)
Ваші побажання та пропозиції (Будь ласка, в разі не задоволеності нашими послугами вкажіть відділ, та питання з якого у вас виникли проблеми)
Просимо Вас за бажанням залишити контактну інформацію для зворотнього зв’язку
Будь ласка уважно перевірте заповнення анкети.

Питання – відповідь: 4 118 коментарів

 1. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, я новий власник помешкання, як мені зараз в умовах карантину змінити документи, щоб підписати договір на постачання газу з вами? Так як в особистому кабінеті попередній власник і договір на нього.

  • Добрий день. З АТ “Полтавагаз” Ви маєте укласти договір розподілу природного газу. В умовах карантинних обмежень відповідну заяву та документи не потрібно приносити особисто в абонвідділ. Їх можна надіслати поштою або на ел.адресу місцевого газового господарства. Необхідно надати копію паспорта громадянина України; копію ідентифікаційного номера; копії технічного паспорта на будівлю та документа, що підтверджує право власності на будинок.

 2. Добрий день. Чи можливо відправити заяву-приєднання на розподіл природого газу поштою або в електронному вигляді?

  • Добрий день. Так, можливо. Документ надішліть одним із зручних для Вас способів:
   – за допомогою пошти (36000, м. Полтава, вул. В. Козака, 2а);
   – за допомогою поштової скриньки, розташованої при вході до управління за адресою: м.Полтава, вул.Козака,2а;
   – на електронну адресу: kancelyariya@poltavagaz.com.ua
   На електронну пошту надсилайте заяву відскановану або ж сфотографовану на білому тлі у гарній якості.

 3. Доброго дня, мені прийшла платіжка з боргом за транспортування газу, маю квитанції всі про своєчасну оплату, ні банк ні Полтавагаз не хоче навіть говорити про це, що робити в цій ситуації? Куди звертатися ?

 4. Добрый день. На мой адрес приходят платежки совсем на другого человека. Что мне с этим делать и как так получилось у вас?

  • Добрий день. Напишіть нам на ел. пошту pressa@poltavagaz.com.ua
   Вкажіть мету звернення і Ваші дані як споживача (особовий рахунок, ПІБ, адреса), а також дані споживача, вказані в платіжках

 5. Доброго дня. Підскажіть будь ласка, що робити, якщо показники за березень, в особистому кабінеті більші ніж фактичні? Я внесла показник 31 березня 40412,а внесли автоматично 40532.Я так розумію від нафтогазу прийде платіжка, як бути в цьому випадку?

  • Добрий день. Для того, щоб було враховано фактичні показники лічильника, необхідно передавати їх в АТ “Полтавагаз” виключно з 1 по 5 число кожного місяця, а не в інші дати. В іншому випадку будуть нараховуватися прогнозовані обсяги споживання газу. Сплачуйте газопостачальнику, відповідно до суми, вказаної в рахунку. Після внесення показників станом на 1 травня Вам буде зроблено перерахунок

 6. Доброго дня, як оплатити послуги за березень місяць,якщо досі не прийшла квитанція за спожитий газ,тільки за росподіл?

  • Добрий день. Чекайте на рахунок для оплати за спожитий газ від свого газопостачальника. АТ “Полтавагаз” Ви сплачуєте тільки за розподіл газу

 7. Доброго дня, особовий рахунок 354850-21, номер телефону 066714651.
  1 квітня купили квартиру, необхідно переоформити особовий рахунок, щоб заключити договір з Постачальником до 30.04.2021 року. Як можна в коротші терміни вирішити цю проблему?

  • Добрий день. Для переоформлення договору розподілу природного газу та особового рахунку на нового власника в абонвідділ за місцем проживання потрібно подати: відповідну заяву, копію документа, що посвідчує особу споживача (копію паспорта громадянина України); копію ідентифікаційного номера; технічний паспорт на будівлю або домову книгу; документ, що підтверджує право власності на будинок. В період карантину копії документів та заяву можна надіслати на ел.адресу: pryjmalnya_eng@poltavagaz.com.ua
   Деталі можете уточнити, зателефонувавши в Полтавське УЕГС: 50-24-51 (приймальня).

   • Величезне дякую Вам за відповідь, Ви єдині хто зміг мені допомогти у вирішенні ситуації.
    Контак Центр взагалі не надає ніяких консультацій.

 8. жалий виктор иванович р/с 22775 показания на 01,2021 1630 показания на 02,2021 1767 показания на 03,2021 1824
  непонятно кто внес во втором месяце показания 1835 ,Во втором месяце был контролер в квартире и зафиксировал показания 1775 прошу привести учет в соответствие

  • Добрий день. Ви не передали показники лічильника за лютий, тому Вам було нараховано прогнозовані обсяги споживання газу замість фактичних. Станом на березень показники відкориговані. Щоб уникнути таких проблем, надалі вчасно передавайте показники: обов’язково з 1 по 5 число кожного місяця.

 9. Доброго дня, як я можу дізнатись чи є заборгованність за спожитий газ, якщо я не власник, а орендатор квартири?

  • Добрий день. Питання щодо сплати за спожитий газ вирішуйте зі своїм газопостачальником

 10. 1) До 1 травня потрібно підписати договір з постачальником газу. Я обрала Полтавагаз . Чи можна оформити договір он-лайн?
  2) На який рахунок оплачувати за спожитий газ за березень, бо в Миргородському відділі АТ Полтавагаз сказали, що з 10 по 15 квітня прийдуть спеціальні платіжки, за якими потрібно платити, але ніякі платіжки так і не прийшли, телефонну слухавку у Миргородському відділі ніхто не бере, на який рахунок оплачувати??
  Миргород, о/р 700096, тел. 0993594726.

  • Добрий день.
   1. Як оформити договір постачання природного газу онлайн запитайте у газопостачальника. Ця інформація розміщена також на офіційних сайтах постачальників газу. АТ “Полтавагаз” – це газорозподільне товариство, а не газопостачальне, тому до оформлення договорів постачання газу стосунку не має.
   2. За спожитий газ маєте сплачувати газопостачальнику, з ресурсу якого споживали газ у березні.

 11. 19.03 поставили лічильник з показом 167.30.03 забрали з показом 228.в лічном кабінеті покази 268———40 кубів приписали.до показів мого лічильника претензій нема.акти е.

 12. Добрий вечір, у мене таке запитання, я живу в квартирі, але вона не моя, і оформлена на мого дядька, чи можу я заповнити заяву-приєднання самостійно за його проханням?

  • Добрий день. Заяву-приєднання до договору розподілу природного газу має підписувати особа, з якою укладається цей договір.

 13. Любов от19.04.2021р.
  Доброго дня. О/р 24188 м.Полтава отримую квитанції за послуги розподілу природного газу на суму 225,88грн. (лютий) ,По даній адресі ніхто не проживає 3 роки ,чому така велика сума нараховується .Я готова платити згідно Постанови,але за обгрунтованим тарифом.

  • Добрий день. Ви не передаєте в АТ “Полтавагаз” показники газового лічильника. А робити це потрібно регулярно, щомісяця, з 1 по 5 число. Через це Вам нараховується прогнозований місячний об’єм споживання газу, а не фактичний. А обсяг споживання за газовий рік безпосередньо впливає на визначення плати за послугу розподілу природного газу. Вам потрібно викликати контролера для звірки показників. Заявку на виклик можете зробити за номерами телефонів: 50-01-36, 50-01-37.

 14. Скажіть будь ласка які документи потрібно зібрати щоб особовий рахунок переоформити на себе 132575 це мій особовий рахунок… Живу я в с. Калашниках за адресою Історична 32 кв 3…

  • Добрий день. Для переоформлення особового рахунку на нового власника в абонвідділ за місцем проживання Ви маєте подати: відповідну заяву, копію документа, що посвідчує особу споживача (копію паспорта громадянина України); копію ідентифікаційного номера; технічний паспорт на будинок; документ, що підтверджує право власності. В умовах карантину копії документів та належним чином оформлену заяву можна надіслати на ел. адресу: pryjmalnya_eng@poltavagaz.com.ua Деталі за тел: 50-24-51 (приймальня Полтавського УЕГС).

 15. Хто може підказати як заплатити за газ за березень?Потрібні реквізити. Котелевська дільниця Чутівського УЕГГ рахунок №32106.

  • Добрий день. Відповідь на своє запитання шукайте на офіційному сайті газопостачальника, з ресурсу якого Ви забезпечувалися газом у березні

  • Добрий день. Банківські реквізити для оплати послуги розподілу природного газу не змінилися: АТ «Таскомбанк» на номер рахунку: UA023395000000026001421505002.
   Детальніше за посиланням: https://poltavagaz.com.ua/?p=10273

 16. Доброго дня, в мене в особистому кабінеті існує борг по транспортуванню газу, але я проплатила його ще 31.03.2021. В чому проблема?

 17. Добрий день!Як можна отримати квітанцію на оплату за спожитий газ у Полтавагаз збут?При переоформленні договору сказали чекати нові платіжки,але вже 14 квітня і ми не можемо досі за березень заплатити.Дякую.

  • Доброго дня. Ви зараз пишете не до “Полтавагаз збут”, а до АТ “Полтавагаз”. Звертайтеся до відповідної компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *