Питання – відповідь


Шановні споживачі природного газу! З питань розрахунків чи заборгованості за спожитий природний газ, отримання субсидій, оформлення договірних відносин звертайтеся до ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ»
На сайті АТ «Полтавагаз» в розділі «питання-відповідь» розглядаються питання щодо приєднання до газової мережі, зняття контрольних показників лічильників, виконання аварійних робіт, встановлення та перевірка засобів вимірювальної техніки, реконструкції системи газопостачання, видачі технічних умов, розробки проектної документації, ремонту газового обладнання, планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж і т.п.

Шановні споживачі! АТ “Полтавагаз” прохає в зверненні вказувати наступні дані:
1) Населений пункт
2) Особистий рахунок споживача
3) Номер телефону для зворотнього контакту

Надана інформація прискорить опрацювання Вашого звернення, та надання вичерпної відповіді по ньому! Дякуємо за розуміння!
 
 

Опитувальна анкета

 

Будь ласка, уважно прочитайте та заповніть анкету. Отриману інформацію буде використано для визначення рівня Вашої задоволеності нашими послугами та поліпшення якості нашої роботи. Для цього поставте відповідні позначки (галочку) у таблиці.
 

Оцініть нашу роботу, відповівши на питання:

Питання
Варіанти відповідей
Так
Не в повній мірі
Ні
Спосіб передачі показників зручний для Вас:
1. Особистий кабінет споживача
2. Телефон (автовідповідач)
3. Смс повідомлення
4. Інші способи передачі показників
Чи задовільняє Вас…?
Якість отриманих послуг
Оперативність прийняття рішень з вашого питання
Оперативність виконання робіт
Режим нашої роботи
Відношення співробітників до Вас
Кваліфікація співробітників
Інша діяльність
поліпшилась
не змінилась
стало гірше
Якщо ви звертались до нас раніше, то як на Ваш погляд, змінилась якість наших послуг
Додаткова оцінка (Просимо висловити свою думку, якщо були вибрані варіанти “ні”, “стало гірше”)
Ваші побажання та пропозиції (Будь ласка, в разі не задоволеності нашими послугами вкажіть відділ, та питання з якого у вас виникли проблеми)
Просимо Вас за бажанням залишити контактну інформацію для зворотнього зв’язку
Будь ласка уважно перевірте заповнення анкети.

Питання – відповідь: 7 818 коментарів

  • Добрий день. Заяву пишете в довільній формі на ім’я голови правління АТ “Полтавагаз” Погрібняка С.С. Надішліть на адресу: 36000, м. Полтава, вул. В. Козака, 2а або на електронну пошту: kancelyariya@poltavagaz.com.ua. Також можна скористатися електронною формою заяви за посиланням: https://poltavagaz.com.ua/?page_id=10857

 1. Доброго дня!
  За квітень 2021 року вами не вірно було передано показники ( кількість використаних кубів газу) до ГК Нафтогаз. Через дану помилку сформовано неправомірний борг перед організацією Нафтогаз. Прошу звірити взаєморозрахунки за березень- квітень, особовий рахунок Нафтогаз – 260339655, О\Р – 2000013
  за березень, початкові показники 13415, кінцеві показники 13645, кількість спожитого газу – 230
  за квітень, початкові показники 13645, кінцеві показники 13765, кількість спожитого газу – 120
  За даними показниками , згідно діючого тарифу було сплачено за послуги в повному розмірі у встановлений термін.
  Які суми були подані вашою організацією, прошу надати обгрунтовувану відповідь.

  • Добрий день. Для офіційного розгляду звернення та проведення коригувань напишіть заяву на ім’я голови правління АТ «Полтавагаз» Погрібняка С.С. Заяву можна надіслати за адресою: 36000, м. Полтава, вул. В. Козака, 2а або на електронну пошту kancelyariya@poltavagaz.com.ua. Також можна скористатися електронною формою заяви за посиланням: https://poltavagaz.c

 2. Добрий день О/р 1300283 Полтава вул, Гетьмана Сагайдачного б 8 кв. 25, Дорошенко Ніна Василівна.
  На 25.10.2021 показники мого лічильника 00000,349м куб. В квартирі ніхто не проживає. Але щомісячно хтось чужий вносить дані. 3-4 куби. Вже набігло 34. Я все оплатила, але то не мої показники. Навіть якщо я подаю нулі, зараховують те, що більше.
  Потрібно вирішити проблему.

  • Добрий день. Навіть якщо в квартирі ніхто не проживає і газом не користується, потрібно передавати показники лічильника в АТ “Полтавагаз”, обов’язково з 1 по 5 число щомісяця. Інакше Вам будуть нараховуватися прогнозні показники і нараховуватиметься плата за спожитий газ. Для коригування показників лічильника викличте контролера за номером телефону: 50-01-36.

 3. Доброго дня! Підкажіть , будь ласка, якому підприємству треба сплачувати за транспортування газу. Місяць тому сплачували на ваші реквізити через Приват24. А сьогодні на сайті банку вашої кампаніїї вже немає. І кому зараз надавати показники лічильника ? За використаний газ за попередній місяць сплачували ТОВ Нафтогагаз. Наші реквізити: м. Миргород, вул. Сорочинська , б. 12, кв. 1. Осадча О.С., о/р 18017455 (Полтавагаз) і о/р260167700 (ТОВ Нафтогаз).

  • Добрий день. Незалежно від того, якого постачальника газу Ви собі обрали, передавати показники лічильника потрібно в АТ “Полтавагаз”, обов’язково з 1 по 5 число кожного місяця. За розподіл газу (транспортування), як і раніше, потрібно сплачувати в АТ “Полтавагаз” до 20 числа включно. Реквізити для оплати за розподіл (доставку) природного газу з 1 липня 2021 року для побутових споживачів такі: ПАТ “МТБ БАНК”, р/р UA353281680000026003000005877.

 4. Добрый день! Я купил дом. Как мне онлайн переоформить документы на себя, без личного посещения отделения. Дом находится в с. Ламаное Кременчугского района (бывший Глобинский р-н).

 5. Як нараховується оплата за транспортування?
  В особистому кабынеті Особовий рахунок №17004368 нарахування ведуться не відомо як
  коли я користувався газом ви нараховували 186.37 не залежно від використаних кубів, зараз перекрив газ на стояку і перестав користуватися вашими послугами, чому при нульовому споживанні знову нарахували 186.37 ?
  Вимагаю перерахувати нарахування за розподіл газу, в іншому разі буду вимушений розірвати договірні відносини з фізичним відімкненням від газотранспортної мережі.

  • Добрий день. Індивідуальний розрахунок вартості послуги з розподілу природного газу для кожного побутового споживача у 2021 році формується залежно від обсягу спожитого ним газу за попередній газовий рік (період з 1 жовтня 2019 року по 30 вересня 2020 року). Щомісячний платіж при цьому залишається однаковим та визначається як 1/12 частина обсягу газового року споживання, помножена на тариф. Тариф для АТ «Полтавагаз» з 1 лютого 2021 року становить 2,136 грн за 1 м3 з ПДВ). Плата за послугу розподілу природного газу не нараховується лише у випадку повного (механічного) від’єднання споживача від газової мережі. В іншому випадку (навіть якщо Ви газом не користуєтеся) за Вами залишається зарезервована потужність газу та нараховується відповідна плата.

   • яка вартість повного (механічного) від’єднання споживача від газової мережі?

    • Добрий день. Зверніться з цим питанням безпосередньо в газове господарство за місцем проживання.

 6. Доброго дня! Чи встановлюєте лічильники газу в квартирі за адресою вул. С. Петлюри 13?

  • Добрий день. Лічильники газу будуть встановлені безкоштовно, відповідно до графіка, в усіх квартирах, де газ використовується тільки для приготування їжі. Про дату і час встановлення лічильників у Вашому будинку буде повідомлено шляхом розклеювання оголошень біля під’їздів.

 7. Доброго дня, питання наступне, при переході з Полтавага до Нафтогаз передавав свої показники, і використано за вересень було 47м.куб а в Нафтогаз записано 76,38. Номер особового рахунку 260080804

  • Добрий день. Для офіційного розгляду звернення та проведення коригувань напишіть заяву на ім’я голови правління АТ «Полтавагаз» Погрібняка С.С. Заяву можна надіслати за адресою: 36000, м. Полтава, вул. В. Козака, 2а або на електронну пошту kancelyariya@poltavagaz.com.ua. Також можна скористатися електронною формою заяви за посиланням: https://poltavagaz.com.ua/?page_id=10857

 8. Я Таращук К.Ів., мешкаю в по вул.Шафонова1 в селі Савинці; о/р17450293,тел.0976004368. У середині квітня місяця 16.04.21 я знов приєдналась до АТ ПолтавагазЗбут, щоб розрахуватись з ПОН “Нафтогаз України я полічила об’єм спожитого газу до 16.04.21 із покажчиків лічильника на початок місяця та на 16.04(38028-37940=88 м.куб. Та як виявилось далі у ТОВ” Гп”Нафтогаз України” були передані інші об’єми, а саме не 88 а 03,42 м.куб. Поясніть мені будь ласка, хто винен у цій плутанині, та з яких замірів лічильника взявся об’єм у 30,42 м.куб. адже за весь місяць виходить 38109-37940=169м.куб.? Дякую за наступну змістовну відповідь.

  • Добрий день. Для офіційного розгляду звернення та проведення коригувань напишіть заяву на ім’я голови правління АТ «Полтавагаз» Погрібняка С.С. Заяву можна надіслати за адресою: 36000, м. Полтава, вул. В. Козака, 2а або на електронну пошту kancelyariya@poltavagaz.com.ua. Також можна скористатися електронною формою заяви за посиланням: https://poltavagaz.com.ua/?page_id=10857

  • Добрий день. Для повернення коштів на правильний особовий рахунок необхідно написати заяву на ім’я голови правління АТ “Полтавагаз” Погрібняка С.С. Деталі за посиланням: http://poltavagaz.com.ua/?p=9030

 9. Доброго дня, допоможіть зареєструватися в особистому кабінеті .Мої дані 0666406874
  о/р 63553
  Артеменко Ольга Сергіївна
  с.Дзюбівщина Миргородський район Полтавська обл

  • Добрий день. На Ваш номер надіслано смс-повідомлення з паролем для входу в особистий кабінет. Ваш новий особовий рахунок споживача АТ “Полтавагаз” – 2063553.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *